FMTURK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Espirili Sözler :D

Espirili Sözler :D Empty Espirili Sözler :D

Mesaj tarafından LeylaTekel Cuma Ağus. 15, 2008 4:48 am

Bu güzellik, bu gülüs, bu zeka, bu akil hele anlam dolu gözler varya; Tüm güzellikleri birarada toplanmis. Neyse kendimden çok bahsettim senden ne haber?

Ufff yavrum,anam. asvaltin olayim ez beni... Sayin abonemiz lütfen ürkmeyiniz bu cep servisinizin motivasyon mesajidir.

Aldigimiz veriler sonucu anteninizin çekmedigini ögrendik anteninizin daha iyi çekmesi için Turksat-2 dogrultusuna cevirmeniz rica Olunur (Üretici Firma)

Ördek garsona sormus:ekmek varmi? Garson:yok-ekmek varmi?-yok-ekmek varmi?-yok-ekmek varmi-yok garson:lan simdi seni gagandan tavana çivilerim -ördek:abi çivi varmi?-yok-ekmek varmi?

Bu cihaz 10 saniye içinde kendini yok edecektir... Anteninden tutarsan bisey olmaz.

seni aramayacagim. Çok ciddi söylüyorum seni aramayacagim artik. Artik bilgisayar aldim chat yapalim. Cep fazla yaziyor

Eger sabah erken kalkamiyorsan güzelim, yanina bir bardak su koy kalkarsin. Nasil mi? Eee suyun kaldirma kuvvetiyle.

Su an hatlarin yogunlugu nedeniyle mesaj tam olarak gelmemistir ve mesaj yüklenmektedir. Bu islem birkaç dakika sürebilir. Lütfen bekleyiniz.

Dün gece seni o kadar aradimki soguk vucuduma dokunmani o kadar cok istedimki yataga sensiz ve ciplak girmek zorunda kala kaldim nerdeydin benim canim pijamalarim!

Dün eski dostlarla karsilastik. Eski günlerden konustuk sonra toplu bir resim çektirelim dedik ama sen yoktun bizde topsuz çektirdik Smile

Bu mesaj özel bi frekansla gönderilmistir. Zekilerde hafiza kaybi, aptallarda kisa sureli körluk, öküzlerde bi anlik gülümseme yapar.

Iki uzayli benzin istasyonuna gitmisler, biri benzin pompasini tutmus digerine puskurtmus , digeri ona saskin bir bakisla: "Bu yaptigin normal mi?"demis. Digeri ise:"Hayir kursunsuz.".demis

Bir göz gördüm masmavi denizin dibine sinmis,bir göz gördüm simsiyah gecelerden bezmis , bir göz gördüm yemyesil yapragi ucuna degmis , bir göz gördüm mosmor üstüne yumruk yemis.

Çok onemli bir not ; sakin asagidaki mesaji okumayiniz,lütfen ............!!! " NISKALAS RIB NES " ben sana okuma demedimmi.gerçekten hakliymisim.

Sayin abonemiz bu bir bant kaydıdıdır dinlemek için lütfen biiip deyiniz tesekkürler.

Rampalarin ustasiyim, gözlerinin hastasiyim. Rampada gecme beni duzde ezerim seni.

Askim seni seviyorum! ama parayi daha cok lakin paranin ne önemi var, mühim olan miktari.

Ask bir muz kabugudur , dikkat etmezsen ayagin degil , hayatin kayar.

Sana yaza yaza yaz geldi, mesaja zam geldi. Daha yazacaktim ama konturum bitti.

Sinavdan sifir aldim ama önemli diil , önemli olan katilmakti.

Erkekler Araba Gibidir,Dikkat Etmezsen Altinda Kalirsin.

Sen bir Meleksin,dagda gezen ineksin,ot veririm yemezsin,allah belani versin.

Kadinin Biri Yildizlari izliyormus hamile kalmis neden? cevap : YILDIZ KAYMIS Smile
Very Happy bu çok hoşuma gitti Very Happy

Önce Icine Girdim Iyice Yerlestim.Iyice Kavradim Onu Sonra 1-2 Yetmedi 3-4 Sonra Ileri Geri... Aman Tanrim Ne Büyük Zevkmis Araba Kullanmak.
Very Happy:D:D:D

Sana sarilmayi o kadar çok seviyorum ki. Çünkü o sirada yüzüne bakmam gerekmiyor.

Dereceye Girmek için çok çalisti ama Hasta oldu derece ona girdi.

Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

En son PROXE tarafından Salı Ağus. 19, 2008 7:50 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi (Sebep : Havalı)
LeylaTekel
LeylaTekel
LeylaTekel
LeylaTekel

Kadın Mesaj Sayısı : 105

https://leyla.yetkin-forum.com

- Similar topics